Ubytování

Hosté mají k dispozici 5 pokojů, každý z nich má vlastní koupelnu a WC. 

V přízemí se nacházejí dva rodinné pokoje s manželskými postelemi a dvěma přistýlkami.

V prvním patře jsou tři menší pokoje. Každý má manželskou postel a jednu přistýlku. 

Celková kapacita ubytování je tedy 17 lůžek. Jde-li o početnější skupinu, dalších 6 lidí může přespat na rozkládacích sedačkách ve společenské místnosti.

Společné prostory

Součástí společných prostor je velká, kompletně vybavená kuchyně s jídelnou, navazující na společenskou místnost. V letních měsících je možné slavit, tvořit, tančit či jinak trávit čas ve velké stodole ve dvoře. Ke sportovní vyžití pro fotbal, petang, badmington atd. je ideální upravená louka za stodolou. Stín a místo k odpočinku nabízí několik pergol a venkovních posezení pod stromy. Večerní zábavu je možné přesunout k velkému ohništi či grilu.

Další možnosti ubytování

V případě větších svateb či akcí je možné zamluvit apartmán v nedalekých Třebějicích (cca 1 km), jedná se o dva pokoje dohromady pro 7 hostů, s vlastní kuchyní a sociálním zařízením. 

U doposud proběhlých svateb a akcí, jejichž kapacita byla i okolo 100 lidí, jsme ubytování vyřešili formou „stanového městečka“. Svatebčané či hosté si přivezli stany, obytná auta nebo přizpůsobili osobní automobily k provizornímu přespání. Stany i obytné vozy jsme umístili na louku za potůčkem a přidali venkovní sprchy, na vyžádání jsme zařídili i toalety (mimo sociálních zařízeních na pokojích jsou na mlýně k dispozici dva dámské a jeden pánský záchod). 

Mazlíčci

Zvířata máme moc rádi, sami máme tři pejsky, a tak víme, co jsou někdy schopni vyvést… S malými plemeny problém nemáme a mají pobyt samozřejmě zdarma. Pokud se k nám budete chystat s jakýmkoliv mazlíčkem, dejte nám, prosím, předem vědět, o jaký typ zvířete jde a jakou má povahu. Poté se domluvíme. Děkujeme za pochopení.

Rezidenti Sancha, Pancha a Gustav

Parkování

Všechna auta hostů i v případě větších akcí zaparkujete hned u mlýna.